Objavljen natječaj LAG-a Marete za mala poljoprivredna gospodarstva

U sekciji Obavijesti

Lokalna akcijska grupa „Mareta“ objavila je na dan 30. svibnja 2018. godine Natječaj za provedbu tipa operacije 1.1.1. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava” sukladno Lokalnoj razvojnoj strategiji LAG-a „Mareta“ 2014.-2020. u ukupnom iznosu od 165.000,00 eura gdje iznos potpore po projektu iznosi 15.000,00 EUR odnosno 111.292,50 HRK, s intenzitetom potpore 100% prihvatljivih troškova.

Prihvatljivi korisnici su mala poljoprivredna gospodarstva upisana u Upisnik poljoprivrednih gospodarstava koja imaju sjedište/prebivalište na podučju LAG-a „Mareta“, što uključuje općine Kali, Kukljica, Preko, Privlaka i Sali te Grad Nin i slijedeća ruralna naselja Grada Zadra: Brgulje, Ist, Kožino, Mali Iž, Molat, Olib, Petrčane, Premuda, Rava, Silba, Veli Iž i Zapuntel.

Cilj Natječaja je razvoj malih poljoprivrednih gospodarstava radi povećanja poljoprivredne proizvodnje, te podizanja njihove konkurentnosti na tržištu poljoprivrednih proizvoda i efikasniju proizvodnju.

ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVA PROJEKTA: 13.06. – 13.07.2018. godine.

Sve potrebne informacije i natječajna dokumentacija nalaze se ovdje.